A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mentor Kurtishi - Kthehu


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2006

2006-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Takimi I Pa Pritur"


nese n'zemren tende
ende jetoj un
KTHEHU perseri
se te dua shum

nese n'jeten tende
ende te mungoj
dije se as un
pa ty mir s'jetoj

ref:kthehu kthehu kthehu prap
se pa ty po qaj qdo nat
kthehu kthehu kthehu o shpirt
se pa ty po qaj qdo dit

kthehu kthehu kthehu prap
se pa ty po qaj qod nat
kthehu kthehu kthehu o shpirt
se pa ty po qaj qdo dit

nese n'zemren tende
ende jetoj un
KTHEHU perseri
se te dua shum

nese n'jeten tende
ende te mungoj
dije se as un
pa ty mir s'jetoj

ref


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018