A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mergimii

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Mergimii is a singer of Hip-Hop music. Më datë 30 Mars 2016, Mergimii publikon videoklipin "Rrini Ku Jini"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

EMG

Rimi

Dichy

Nardy

Golden

Big Tee

Dashoni

I.C.R (Ilir Cania)

Kambo

Baba Majac


Tags: Mergimii

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018