A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Merita Spahiu

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  23
BIOGRAFIA: Merita Spahiu is a popular singer of Modern Traditional music. Më datë 21 Dhjetor 2013, Merita Spahiu publikon videoklipin "Zemren E Shite". Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Albatrit Muqiqi

(Her son)

Nysret Muçiqi

(Her husband)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Elmaze Jashari

Peki Paloka

Merita Sahiti

Ditare Gashi

Bardha Dernogllava

Arjeta Sejdiu

Lumnije Krasniqi

Kumrie Biba

Ornela Guri

Teuta Gashi


Tags: Merita Spahiu, Merita Muqiqi, Merita Muçiqi, Merita Muciqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018