A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Merytoni

Tags: Merytoni, Mery, Meri, Dr. Mery, Dr.Mery,

Origin: Presheve      Age: 29   Zodiac sign: ♐ Shigjetari  
Merytoni is a popular singer of Hip-Hop music. Meriton Memeti, Si I Ri Kishte Nje Talent Te Madh Per Disa Gjera, Por Aji E Zgjodhi Me Te Miren Dhe Me Te Pershtatshmen Per Te, Me E Pershtatshmja Ishte Muzika Me Te Cilen Mirret Edhe Sot. Ne Vitin 2003 Desidon Te Largohet Nga Shkolla Per Ti Dhen Meshum Koh Dhe Per Ti Marrur Hapat E Par Ne Pasionin E Ti Muzik-En. Ne Te Njejtin Vit Krijon Grupin E Ti Me Disa Shok Te Cilet Ishin Te Pershtatshum Per Meritonin ,Pas Realizimit Te Disa Kengeve Shum...

>> Full biography >>


  • Find Merytoni on social networks:
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018