A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Merytoni

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Presheve 
  • Age:
  • 29
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Merytoni is a popular singer of Hip-Hop music. Meriton Memeti, Si I Ri Kishte Nje Talent Te Madh Per Disa Gjera, Por Aji E Zgjodhi Me Te Miren Dhe Me Te Pershtatshmen Per Te, Me E Pershtatshmja Ishte Muzika Me Te Cilen Mirret Edhe Sot. Ne Vitin 2003 Desidon Te Largohet Nga Shkolla Per Ti Dhen Meshum Koh Dhe Per Ti Marrur Hapat E Par Ne Pasionin E Ti Muzik-En. Ne Te Njejtin Vit Krijon Grupin E Ti Me Disa Shok Te Cilet Ishin Te Pershtatshum Per Meritonin ,Pas Realizimit Te Disa Kengeve Shum...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mr.Trimi

Miril

D-Komit

Eki

Rascom

ZeeroMan

Ex King

Rrufeja

Liberian Selimi

B52


Tags: Merytoni, Mery, Meri, Dr. Mery, Dr.Mery,

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018