A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Mett is a singer. Më datë 25 Shkurt 2017, Mett publikon videoklipin "Dallojna". Më datë 23 Mars 2017, Mett publikon videoklipin "Dita E Fundit", në bashkëpunim me NG....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Geri Tersi

Psycho Logic

Carlos

Alil Kërkuti

Saja

Rezeart Prezenca

Traxx

Enis Loshaj

Marios

Shemsedin Jetaj


Tags: Mett

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018