A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mevlude Ajeti Hiseni

Not Yet Rated

  • Age:
  • 32
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Mevlude Ajeti Hiseni is a writer. Ajo eshte e martuar dhe nene e dy femijeve. Jeton ne gurbet dhe qe pak vite qe i ati i saj nuk jeton me....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Elona Çuliq

Anjeza Sakaj

Belantina Venari

Loranda Fejzullai

Blerona Brao

Liranda Zenuni

Erjola Kola

Kristina Sarma

Tina Jortimela

Adriana Benga


Tags: Mevlude Ajeti Hiseni

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018