A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Migena Rinxhi

Choose star rating

Rating:  2.8 / Votes cast:  13
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Age:
  • 23
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Migena Rinxhi is a singer of Pop music. Migena eshte nje kengetare e pelqyer ne diaspore, po ashtu dhe ne Shqiperi. Ajo ka filluar te kendoje qe ne moshen 15 vjece sepse e ka patur gjthmone pasion kendimin. Më datë 29 Dhjetor 2016, Migena Rinxhi publikon videoklipin "Te Kam Perjete". Muzika e këngës u punua nga Edi Balili, teksti u shkrua nga Armand Trebicka, ndërsa për orkestrimin u kujdes Edi Balili. Videoklipi u prodhua nga Max Production. Më datë 14 Nëntor 2017, Migena Rinxhi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Enia

Ayssel Kristuli

Sara Kapo

Keisi

Eli Qorri

Ardita Begu

Brikey

Iva Aliko

Dea Rifati

Ermedina Rama


Tags: Migena Rinxhi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018