Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Mihrije Braha
Mihrije Braha

Tags: Mihrije Braha, Mihrija, Mihrie Braha, Naim Abazi, Plator Abazi

Origin: Mitrovicë    Residence:        Age: 49   Zodiac sign: Akrepi  
Mihrije Braha is a very famous singer in pop music. Mihrije Braha u lind në Mitrovicë ku dhe e kreu Shkollimin e mesem dhe filor i beri në vendlindje. Ka te mbaruar Shkollen e mesme te mjeksise, Shkollen e larte pedagogjike e kreu ne Vendlindjen e Saj Ajo e kaloi nje femijri ne Mitrovice deri ne moshen 16 vjeqare, Megjithate edhe ne moshen 9 vjeqare Shkollen e ulet te muzikes ne Mitrovice per Piano tek Profesoresha Elheme Beka e cila e angazhoi ne Shume Aktivitete Shkollore Te Vallezimit dhe te Dr...

>> Full biography >>


  • Find Mihrije Braha on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  181

Dhimbje E Mall (2015)

Refuzova (2006)

Eja (2002)

Foleja E Arberit (1999)

Na U Nis DasmaRefuzova
Sa Vjet I Kom
Mitrovica Ime
Inati
Ti Nuk Je Shtepia Ime
Krejt Le T'a Dijn
Xhelozia
Turbulenca
Qaj Kitara Ime
Zemra Me Plasi

» Add A Song »
lyrics.al © 2007 - 2017