A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mihrije Braha - Kthehu


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

03/06/2012

2012-06-03T19:07:36

Pse s'të shohë më me sy
Pse të dua unë vetëm ty
Si një ëndërr plot magji
Më mbushe dashuri

Floku t'binte mbi ballë
Për ty kisha aq shumë mall
E ti qaje n'supin tim
Vetëm qaje plot dashuri

Unë të doja shumë të doja
Dorën tënde ta shtrëngoja
Dhe lotoja ...

Ref :
Mos djal ,Mos djal ,Shumë lotova
Shumë ditë ,shumë netë ,të kërkova
Kthehu kthehu t'pres e mjera kthehu kthehu
Eja eja se shkoj vera , eja eja se të gjeta ,
Kthehu kthehu se shkoj jeta , kthehu kthehu
Se shumë të dua o kthehu


Lyrics submited by Lindi
more...
lyrics.al © 2007 - 2018