A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mimoza Gjikola (Mimi)

Tags: Mimoza Gjikola (Mimi), Mimoza Gjikola, Mimi

Residence:        Age: 38   Zodiac sign: Demi  
Mimoza Gjikola (Mimi) is a popular singer. Per momentin jeton ne New York por gjate sezonit viziton edhe Shqiperinë. Ka marr pjese ne shume koncerte e festivale. Nder to koncertet e organizuara per shqiptaret ne Amerike, ne festivalin "Kenga Ime" ku u prezantua me dy kenge etj. Albumi i saj i pare quhet "Sofra Bujare" qe u lancua ne vitin 2008 dhe ka 8 kenge....

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017