A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Mimoza ShkodraTags: Mimoza Shkodra
Origin: Prishtinë    Residence:        Age: 32   Zodiac sign: Akrepi  
Mimoza Shkodra is a very famous singer in pop music. Mimoza Shkodra është një këngëtare kosovare e njohur për këngët "Ndarja", "Burrat nuk Jane SI TI" dhe "Pare Pare". 2011 ajo publikoi këngën "Ndarja" e cila ka arritur sukses të madh. Gjatë verës së vitit 2012, ajo bashkëpunoi me këngëtarin Seldi Qalliu dhe ata se bashku arriten shum sukses me ate kenge "Pare Pare".... >> Full biography >>
  • Find Mimoza Shkodra on social networks:


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  661Albums:

» Add An Album »


» Add A Song »


 :: E Urrej ::  
 :: Ndarja ::  
 :: Me Doje Ti ::  
 :: Fllad Veror ::  
 :: Ki Me Ni ::  
 :: Qelibar ::  
 :: E Ke Nje Vend ::  
 :: Pika Ime E Nxehte ::  Loading...Kalendari
20/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Vote