A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
BiographyTags: Mimoza Shkodra
  • Social Networks:
  • Official Instagram
  • Official Facebook Profile


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  660


Mimoza Shkodra

Origin: Prishtinë  
Residence:  
Age: 32
Birthday: 26 October 1984
Zodiac sign: Akrepi
Music genres: Pop
More genres: Modern Traditional

Mimoza Shkodra is a very famous singer. Mimoza Shkodra është një këngëtare kosovare e njohur për këngët "Ndarja", "Burrat nuk Jane SI TI" dhe "Pare Pare".
2011 ajo publikoi këngën "Ndarja" e cila ka arritur sukses të madh. Gjatë verës së vitit 2012, ajo bashkëpunoi me këngëtarin Seldi Qalliu dhe ata se bashku arriten shum sukses me ate kenge "Pare Pare".

» Edit Bio »

Submissions by:  Agnnesa    qlirche  Loading...


Kalendari
17/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
R.I.P.     Rest In Peace:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Shumë

  Aspak

  Jashtëzakonisht

Vote