A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mimoza Shkodra - Zemer Zemer


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/07/2017

2017-07-22T00:00:00

Song from the album:

"Live 2017"It's a long time that we try finding the lyrics to "Zemer Zemer" sung by Mimoza Shkodra.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Bes Morina - Zemer Zemer

Si me ra prej reve
Ty po tkushtoj vemendje
Ti mke pru nket gjendje
Spo muj me thjek prej mene

Zemer Zemer, vetem ty po tshoh
Kado qe po shkoj veq ty
Zemer Zemer, ti per mu je njo
Du afer teje trri

Baby , pse ike ti
Baby, ku je ku je

Hajde ti me mu se
Vetem ty po tdu se
Vetem ty po tdu
Hajde ti me mu se
Pa ty nuk po du se
Pa ty nuk po du

Baby te un ti deren qel e ki
Shpresen e kom qe dikur ki mu kthy

Zemer te deshta, te deshta- te deshta
Po ti a me do , nuk tveta- jo nuk tveta

Ka po shkon ti pa mu- pse po don mu largu
Pse po don mu largu
Ka po shkon ti pa mu- un ty smuj me tharru
Un ty smuj me tharru

Baby , pse ike ti
Baby, ku je ku je

Hajde ti me mu se
Vetem ty po tdu se
Vetem ty po tdu
Hajde ti me mu se
Pa ty nuk po du se
Pa ty nuk po du

Baby te un ti deren qel e ki
Shpresen e kom qe dikur ki mu kthy

Hajde ti me mu se
Vetem ty po tdu se
Vetem ty po tdu
Hajde ti me mu se
Pa ty nuk po du se
Pa ty nuk po du

Turab Hajolli - Zemer Zemer

x4
Zemer Zemer
Zemer Zemer

Zemer Zemer
Fort Ti Me Pelqen
Zemer Zemer
Ti mu Pome Qmend

Askush Nuk Me duhet Afer
Perveq Teje Shpirti Jem
Qka Thojn Hallku Mos Degjo
Se Vetem Nxjerrin Problem

Askush Nuk Me Duhet Afer
Perveq Teje Shpriti Jem
Qka Thojn Hallku Mos Degjo
Se Vetem Nxjerrin Problem

x2
Zemer Zemer
Fort Ti Me Pelqen
Zemer Zemer
Ti Mu Pome Qmend

x2
Aje Gati Per Dashni
vet Ty Po Du Me Pas
Mendjen Krejt Ti poma Lun
Moj E BuKura E Dunjas

x2
Zemer Zemer
Fort Ti Me Pelqen
Zemer Zemer
Ti mu Pome Qmend


Zemer Zemer
Fort Ti Me Pelqen
Zemer Zemer
Ti mu Pome Qmend

Mentor Kurtishi - Zemer Zemer

E pranoj se me pelqen
Leri llafet ti o shpirti jem
Veq me llafe me provokon
Me vepruu ooo s'po guxoj

Nese me zemer don me mu afruu
Leri k'to llafe ooo hajde me mu

Zemer zemer a don me u afruuuu
Leri k'to llafe ooo hajde me mu

Me ty shpirt o qka m'ka gjet
Me u afru oo se keni jet
Veq me llafe me provokon
Me vepruu ooo s'po guxoj

Nese me zemer don me mu afruu
Leri k'to llafe eee ooo hajde me mu

Zemer zemer a don me u afruuuu
Leri k'to llafe eee ooo hajde me mu

Nese me zemer don me mu afruu
Leri k'to llafe eee ooo hajde me mu

Zemer zemer a don me u afruuuu
Leri k'to llafe eee ooo hajde me mu
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018