A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Mimoza Shkodra - Kafe E Llokum


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/11/2017

2017-11-21T17:00:49

Lyrics:

Kreshnik Avdiu

Arrangement:

Alban Furtuna


Kafe e llokum jemi ti dhe une qysh met thon pak ma direkt kombinimi ma perfekt.

a po vjen ti sonte a po vi ama ti pak dashni
aromen tande ta du inspirim me jetu
per ty qka me than mashum na jena si kafe me llokum.

2x
kafe e llokum jemi ti dhe une qysh met thon pak ma direkt kombinimi ma perfekt.

thuje zemer thuje du me dit a pom pret a met prit
po du mu pa sonte me ty a me dal sy me sy
per ty qka me than mashum
na jena si kafe me llokum.

2x
kaffe e llokum jemi ti dhe une qysh met thon pak ma direkt kombinimi ma perfekt.

2x
kaffe e llokum jemi ti dhe une qysh met thon pak ma direkt kombinimi ma perfekt.


Lyrics submited by Arbesa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018