A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Minatori

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  21
BIOGRAFIA: Minatori is a popular group/singers. I takojnë gjeneratës kur muzika është dëgjuar e ndjerë. Andaj zbrazësia që ata kanë lënë në skenën shqiptare çdo ditë e më shumë po len gjurmët e saj. Rok bendi ‘Minatori’ ndonëse prezent kohë pas kohe nëpër mbrëmje të ndryshme, ka vjet që s’kanë sjell në skenë një këngë të re. Ani pse kërkesat për rikthimin e tyre janë të shumta, solisti i ‘Minatorit’, Naser Gjinovci ka bërë të ditur arsyet e mos pranisë së tyre në skenë. “Ka kohë që po flasi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Valton Beqiri

(Former member)

Add Official

Social Accounts

Orgazmi Më Vjen Prej Syve Të Tillë


» Add A Song »

Molla Me Sherbet
Të Dua Sa Kosovën
Krejt Njejte
Këng Mllefi
Te Mramen Nuk E Thame


Translations (1)


Related Artists:

Collective

Djemt E Malsis

Gazmendet

Night Tracks

Bas3

E.M.F

Vellezerit Shahini

Kabal Mafia

Iguana

Fluid


Tags: Minatori

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018