A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mirsad Jakupi - Kjo Dicka


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/11/2005

2005-11-19T00:00:00

Participating in

Nota Fest 2005It's a long time that we try finding the lyrics to "Kjo Dicka" sung by Mirsad Jakupi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Mirsad Jakupi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018