A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mistiku
Age: 25
Birthday: 15 June 1992
Zodiac sign: Binjaket

Music genres: Hip-Hop

Mistiku is a popular singer. Ai nisi karrieren e tij muzikore ne vitin 2009, se bashku me 4 pjestar te tjere nen emrin e Grupit TmB, ku themeluesit kryesore ishin Mistiku bashke me Panikun Tmb. Karriera e tij vazhdon me disa kenge ti cilat te parat u punuan ne Anorit records duke vazhduar te tjerat ne sudion e tij aktuale MagicRecords. Videoklipin e pare e realizoi ne vitin 2014 Kenga titullohet Syte e saj vjen ne bashkepunim me Panikun TmB Me pas lancon nje tjeter klip gangsta Shutthefuck Serish bashkepunim Dhe kshu vazhdon duke kulmuar me Klipin Femna E Dridh E Cila Behet Hit. Tani SHpejt ka Lancuar 2 Klipe BAshkpunime me dy Vajza Deizy dhe Arsinda Se SHpejti Do LAncoje Klipin E Ri VEtem.

» Edit Bio »


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  12


lyrics.al © 2007 - 2017