A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  3.9 / Votes cast:  11
  • Origin:
  • Prishtinë 
BIOGRAFIA: Mixey is a popular singer and songwriter. Mixey është një nga producentët më të njohur dhe kirjues i shumë hiteve të fundit. Ai ka tash e disa vite që është pjesë dhe punon në kuadër të kompanisë "Authentic Entertainment" pjesë e së cilës janë emra të afirmuar të muzikës si: Capital-T, 2po2, Era istrefi etj. Ka punuar disa këngë, ai merret me krijimin e melodisë, orekstrimit, inçizimit dhe masteringut të këngëve. Ndër pordhimet më të njohura të tij janë: "Posh" e Capital T & 2po2, "Kur F...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Doni Mfu

Hysen Cërvadiku

Durimm'g

Ismet Bogujevci

Hajrë Behrami (Hajra)

Alban Nimani

Sovran Olluri

Vaxi

Llapiani

Eminom


Tags: Mixey, Tds

Mixey in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018