A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  3.9 / Votes cast:  10
  • Origin:
  • Prishtinë 
BIOGRAFIA: Mixey is a popular singer and songwriter. Mixey është një nga producentët më të njohur dhe kirjues i shumë hiteve të fundit. Ai ka tash e disa vite që është pjesë dhe punon në kuadër të kompanisë "Authentic Entertainment" pjesë e së cilës janë emra të afirmuar të muzikës si: Capital-T, 2po2, Era istrefi etj. Ka punuar disa këngë, ai merret me krijimin e melodisë, orekstrimit, inçizimit dhe masteringut të këngëve. Ndër pordhimet më të njohura të tij janë: "Posh" e Capital T & 2po2, "Kur F...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Also Check:

Real 1

Gjon Karrica

Ibish Broja

Baba Trodon

Feriz Krasniqi

Halil Cërvadiku

Alban Nimani

Ekrem Gj

NG

Abdyl Morina


Tags: Mixey, Tds

Mixey in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018