A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Motrat Hoxha

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  16
BIOGRAFIA: Motrat Hoxha is a popular group/singers of Modern Traditional & Traditional Wedding music. Në vitin 2013, Motrat Hoxha publikojnë albumin "Dajret E Prizrenit" Në vitin 2014, Motrat Hoxha publikojnë albumin "Lojen E Madhe" Në vitin 2015, Motrat Hoxha publikojnë albumin "Shtatë Ditë Dasëm Kemi Ba" Më datë 20 Shkurt 2016, Motrat Hoxha publikojnë videoklipin "Urime Martesa". Më datë 13 Tetor 2016, Motrat Hoxha publikojnë videoklipin "Familja Berisha". Më datë 22 Korrik 2017, Motrat Hoxha publikojnë videoklipin "Tungjatjeta O...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts

Ka Nis Dasma (2017)

Shtatë Ditë Dasëm Kemi Ba (2015)

Lojen E Madhe (2014)

Dajret E Prizrenit (2013)


» Add A Song »

Urime Martesa
Tungjatjeta Oj Shqipni
Familja Berisha


Related Artists:

Motrat Shala

Motrat Duhani

Vellezerit Aliu

Grupi Polifonik I Bençes

Offchestra

A.D.A.

Copyleft

Gre3nt

Oki Dhe Vizioni

Vëllezërit Llamari


Tags: Motrat Hoxha

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018