A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Motrat Hoxha

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  20
BIOGRAFIA: Motrat Hoxha is a popular group/singers of Modern Traditional & Traditional Wedding music. Në vitin 2013, Motrat Hoxha publikojnë albumin "Dajret E Prizrenit" Në vitin 2014, Motrat Hoxha publikojnë albumin "Lojen E Madhe" Në vitin 2015, Motrat Hoxha publikojnë albumin "Shtatë Ditë Dasëm Kemi Ba" Më datë 20 Shkurt 2016, Motrat Hoxha publikojnë videoklipin "Urime Martesa". Më datë 13 Tetor 2016, Motrat Hoxha publikojnë videoklipin "Familja Berisha". Më datë 22 Korrik 2017, Motrat Hoxha publikojnë videoklipin "Tungjatjeta O...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Ka Nis Dasma (2017)

Shtatë Ditë Dasëm Kemi Ba (2015)

Lojen E Madhe (2014)

Dajret E Prizrenit (2013)


» Add A Song »

Urime Martesa
Dashni Po T'lujshe
Familja Berisha
Tungjatjeta Oj Shqipni


Related Artists:

Motrat Shala

Motrat Duhani

Vellezerit Aliu

A.D.A.

Copyleft

Gre3nt

Oki Dhe Vizioni

Vëllezërit Llamari

Da Lee

Grupi I Lunxhërisë


Tags: Motrat Hoxha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018