A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Motrat Kryeziu - Kot E Ke


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/10/2017

2017-10-15T10:50:18


It's a long time that we try finding the lyrics to "Kot E Ke" sung by Motrat Kryeziu.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Motrat Kryeziu attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Meda - Kot E Ke

Po e lun ni loj me zjarr
Po e ndjej ti ki mu kall
Ki kujdes po te them
Pasha Zotin pishman i bjen (x2)

Kot e ke kot e ke
N'mendjen tande mu me ke
Kot e ke kot e ke
Vendin tem kerkush se ze (x2)

Po e lun ni loj me zjarr
Po e ndjej ti ki mu kall
Ki kujdes po te them
Pasha Zotin sherri t'zen (x2)

Kot e ke kot e ke
N'mendjen tande mu me ke
Kot e ke kot e ke
Vendin tem kerkush se ze (x2)

Kot e ke kot e ke
N'mendjen tande mu me ke
Kot e ke kot e ke
Vendin tem kerkush se ze (x2)

Lendita Destani - Kot E Ke

Kot e ke qe me vardisesh
Une ty s te besoj
Une i njoh djem si ti
Sa shpejt te tradhtojne

Nuk jam un aq mendjelehte
Qe me ben me dy fjal
Pa deshmuar dashurin
Zemren nuk ta fal

S vajza tjera njesoj sikur mu ............. refren
I ke genjyer i ke thene te dua
Me mua s mundesh e ke shum veshtire
Lajkat e tua une tasht po i njoh shum mire

Kote e ke qe me betohesh
Djemt sa shum kenjejne
Fjalt e veta i harrojne
Kur zemren ta rrembejn

Asnjeher nuk do t lejoj
Dikush te luaj me mu
Edhe ti s do te kesh rastin
Edhe pse te du.

Valentina Rama - Kot E Ke

ti kot po me ngacmon krejt kot ti po provon se kurr mendjen sma ndryshon
kot filozofon mua sme mashtron se un e di ti qka don
tani shko ti mu largo dhe kupto nuk dua te shoh ska rendsi qka thua ti mos e zgjat me lere.
tani shko ti mu largo dhe kupto nuk dua te shoh ska rendsi qka thua ti mos e zgjat me lere
ref. kot e ke o djal,kot e ke gjdo fjal, zemren nuk ta fal
kot e ke o djal kot e ke gjdo fjal,zemren nuk ta fal
ti nuk me meriton se di pse spo kupton qe ti per mua s egziston, zhduke endrren tash smund te jemi bashk, me mir merr vesh qka te thash
tani shko ti mu largo dhe kupto nuk dua te shoh ska rendsi qka thua ti mos e zgjat me lere
tani shko ti mu largo dhe kupto nuk dua te shoh ska rendsi qka thua ti mos e zgjat me lere
kot e ke o djal kot e ke gjdo fjal zemren nuk ta fal
kot e ke o djal kot e ke gjdo fjal zemren nuk ta fal
ti tash a po e sheh se krejt kot e ke se kurr me mua shans nuk ke
tani shko ti mu largo dhe kupto nuk dua te shoh ska rendsi qka thua ti mos e zgjat me lere
tani shko ti mu largo dhe kupto nuk dua te shoh ska rendsi qka thua ti mos e zgjat me lere
kot e ke o djal, kot e ke gjdo fjal zemren nuk ta fal
kot e ke o djal kot e ke gjdo fjal zemeren nuk ta fal
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018