A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Motrat Maksuti

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  15
BIOGRAFIA: Motrat Maksuti is a singers duo of Traditional Wedding music. Më datë 23 Korrik 2017, Motrat Maksuti & Prima Orkestra publikojnë videoklipin "Mbreteresha". Në vitin 2017, Motrat Maksuti Ft Prima publikojnë albumin "Dasma Juaj Me Kenge Popullore"...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Aida Dhe Eda

Koela Dhe Eldi

Soni N Nice

Majk N Sam

Motrat Burrniku

Eduard Dhe Bleard

Minus And Zero

Vellezerit Salihu

Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Olta Dhe Elda Sadiku


Tags: Motrat Maksuti

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018