A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
MozzikTags: Mozzik, Gramoz Aliu
Origin: Ferizaj    Residence:        Age: 21   Zodiac sign: Peshorja  
Mozzik is a popular singer and songwriter in hip-hop music. Është shumë i ri në moshë, mirëpo Gramoz Aliu apo siç njihet për publikun ‘Mozzik’, është njëri ndër kengetaret shqiptar më energjik ne rrymen e muzikes bashkekohore. Ai dallon ne stilin e tij unik dhe tekstet e veçanta që ai i bën. Ai është nga Ferizaj dhe është vëllai i Getoar Aliu "Getinjo" ose "Getinjo". Zhanri modern është zhanri i cili i fle në shpirt dhe Mozzik thotë se asnjëherë nuk do ta ndërrojë këtë stil të kënduarit. Ai ka patur shumë... >> Full biography >>
  • Find Mozzik on social networks:


Choose star rating
  Rating:  4.8 / Votes cast:  757
» Add A Song » :: Kom Dasht ::  
 :: Cocaina ::  
 :: Premtimet ::  
 :: Dhezu ::  
 :: Edhe Njo ::  
 :: Koke Shum ::  
 :: M'ra Pika ::  
 :: Ik ::  
 :: Kuku ::  
 :: Oksigjen (remix) ::  
 :: T'kan Rrejt ::  Loading...Kalendari
19/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Vote