A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
News

Mozzik Ka Ditëlindjen, Publikon Foto Kur Ishte Foshnje


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  2

[29-09-2015]
Reperi i njohur Mozzik ka festuar sot ditëlindjen e tij të 20-të në prani të shoqërisë dhe familjes. Këtë ditë të veçantë ai është uruar edhe nga fansat & ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Por edhe Mozzik ka vendosur që sot të postoj diçka në rrjetin e tij social në Instagram. Ai ka zgjedhur një fotografi të tijën para 20 viteve, ku ai sapo kishte lindur dhe ishte në krahët e dy prindërve të tij.

“Birthday Boy sonte 20 vjet”, ka shkruar Mozzik në mbishkrimin e fotos. Teksteshqip.Com i uron Mozzikut: Gëzuar edhe 100!
 (B.A/Teksteshqip.Com)Loading...


Kalendari
23/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Diellza Kolgeci
Diellza Kolgeci
39 vjeç
Xheroo
Xheroo
31 vjeç

This Week's Poll
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Dafina Zeqiri

  Majki

  Capital T

  Gent Fatali

Vote