A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mozzik Nuk E Din Cila Shkencë Studion Yjet, E Fusin Në Kabinë Me 5 Meshkuj


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
[06-10-2015]
Dy këngëtarët nga Kosova Kida dhe Mozzik ishin mysafirët e radhës të emisionit “Oktapod” me Turjan Hyskën në Vizion Plus.

Ata që të dy u gjenden përballë sfidës “Alo Alo”, ku me këtë rast ishin të detyruar të përgjigjeshin disa pyetjeve të thjeshta por që hasën në veshtërsi, raporton Indeksonline.

Si pasojë e përgjigjeve të gabuara, Mozzik ishte ai i cili u deshtë të paguajë humbjen duke qëndruar kështu për disa minuta brenda një kabine me pesë meshkuj të tjerë dhe një zonjë.

E sa i vështirë ka qenë qëndrimi aty, e dinë vetëm Mozzik.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018