lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
News

Mozzik Ndërron Mendje, Vendosë Ta Publikojë Sonte Klipin


Choose star rating
  Rating:  4.4 / Votes cast:  7

[11-12-2015]
Këngëtari i njohur Mozzik ka kohë që ka paralajmëruar ardhjen e një projekti të ri muzikor të tij. Kënga e tij më e re do të titullohet "Dhezu" e ndërsa data për lansimin e saj pritej të ishte dita e nësrme me 12 dhjetor.

Por ndonëse të shtunave ipen shumë premiera dhe youtube është më i ngarkuar se kurrë, që të mos shkaktohen vonesa në publikim Mozzik ka ndërruar mendje dhe ka vendosur që klipin e ri ta publikoi sot.

“Pasi që gjithmonë po na ndodhin vonesa t’videoklipeve, vendosem sonte me lapsu “Dhezu” sonte n’ora 20:00 a jeni gati?”, ka shkruar ai.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Mozzik - Dhezu [Teksti dhe Klipi]


Loading...


Kalendari
23/02/2017

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

Vote