A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Dhezu” Nga Mozzik


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  11
[12-12-2015]
Reperi i njohur Mozzik sapo ka lansuar videoprojektin e tij më të ri muzikor, këngën "Dhezu".

Kënga është punuar nga Zzap n Chriss e ndërsa që në daljen e saj të parë ka arritur pëlqyeshmëri mjaft të madhe.

Teksti është shkruar nga vetë Mozzik, e ndërsa videoklipi i cili në disa pjesë të tijë shfaq një Mozzik më satirik, është punuar nga XL Films.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Mozzik - Dhezu [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018