A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
News

Mozzik I Dashuruar Me Paranë


Choose star rating
  Rating:  3.7 / Votes cast:  3

[20-12-2015]
Reperi i njohur Mozzik ka publikuar në rrjetet e tij sociale një fotografi ku ka treguar se si do të duket në mbrëmjen e organizuar të "Op Labi Party 2016", e cila do të transmetohet në RTV 12 me datë 01.01.2016.

Të ftuarit në këtë natë ishin veshur të gjithë me të bardha dhe të njejtën gjë ka bërë edhe Mozzik.

Në mbishkrimin e fotos që ai ka publikuar Mozzik ka shkruar një mbishkrim shumë interesant.

Ai ka thënë se paraja nuk është gjithçka por që fatkeqsisht është i dashuruar me paranë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Loading...


Kalendari
22/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Ben Moody
Ben Moody
36 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Vote