Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #


We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mozzik - Legjendari


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3


Rapperi i ri dhe i talentuar Mozzik, do sjelle shume shpejt projektin e ri me titull "Legjendari". Kete gje e ka treguar ne rrjetin social Facebook duke shkruar:
"Javen qe vjen t'dielen ne youtube new song "Mozzik - Legjendari".

Teksti se shpejti... pas publikimit te videoklipit
lyrics.al © 2007 - 2017