A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: MProduction is a very famous video production. MProduction është një kompani e cila është e specializuar në xhirimin e Video Klipeve, Dasmave, Eventeve, dhe Konferencave të ndryshme në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni. MProduction ka për qëllim t’i ofrojë klientëve të saj shërbimin e xhirimit të ngjarjeve të ndryshme përmes pakove speciale për video klipe, dasma, evente dhe konferenca. Këto pako janë dizajnuara për t’i përmbushur kërkesat nga më modestet e deri tek ato më specialet, dhe si të...

>> Full biography >>


Facebook

Profile

Official

Webiste

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Music Videos

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Arboni

Palma Gjilan

Donjeta

Supercut

Produksioni Kola

Pulla

Fly Pictures

Video Art

Biggy Image

Vizioni Libonia


Tags: Mproduction

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018