A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Muharrem Ahmeti

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  194
  • Origin:
  • Oher 
BIOGRAFIA: Muharrem Ahmeti is a popular singer of Ethno, Tallava & Traditional Wedding music. Karrieren e tij si kengetar e nisi shume i ri sepse qe ne femijeri kengen tallava e adhuronte. Filloi qe te shkonte ne ahengje, dasma dhe keshtu u be i "famshem". Ai aktualisht eshte i martuar dhe ka femi. Muharremi tani karieren e tij e vazhdon ne Shqiperi dhe atje eshte bere i famshem. Ai ka patur nje femijeri te veshtire, por fale muzikes se tij, tani eshte shume mire. Lindur ne Maqedoni, ne moshen 8-vjecare, doli ne treg me albumin e tij te p...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Oj Prishtinalike (Dridhe Belin) (2013)

Aferdita (2004)

Zemra Ime

Vetem Harem

Luj Me Mu Cike Luj

Moj Katile Ca Me Ke Bo

Meli Meli

Me Mysafirë

Fejesa

Eja Eja


» Add A Song »

Princess Palace 2
Pak Dashuri
Goni & Endri Kalaja
Syte
Princess Palace
Lena Magdalena
Loca Loca
Gon Kalaja Kapedani
Mrekullia Ime
Altin Mejdani 2


Related Artists:

Aziz Murati

Ylber Aliu

Mustafa Ymeri

Zena Aliu

Ardit Bexheti

Arben Ajdini

Terror A.K.A Shkupi

Adnan Kamberi

Hevzi Kumanova

Shkumbin Ismaili


Tags: Muharrem Ahmeti, Mandi, Muharem Ahmeti

Muharrem Ahmeti in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018