Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Muharrem Ahmeti

Tags: Muharrem Ahmeti, Mandi, Muharem Ahmeti

Origin: Oher   
Muharrem Ahmeti is a very famous singer in ethnic music. Karrieren e tij si kengetar e nisi shume i ri sepse qe ne femijeri kengen tallava e adhuronte. Filloi qe te shkonte ne ahengje, dasma dhe keshtu u be i "famshem". Ai aktualisht eshte i martuar dhe ka femi. Muharremi tani karieren e tij e vazhdon ne Shqiperi dhe atje eshte bere i famshem. Ai ka patur nje femijeri te veshtire, por fale muzikes se tij, tani eshte shume mire. Lindur ne Maqedoni, ne moshen 8-vjecare,doli ne treg me albumin e tij t...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  138

Oj Prishtinalike (Dridhe Belin) (2013)

.png" content="5" width="160" height="31">

Luj Me Mu Cike Luj

Moj Katile Ca Me Ke Bo

Meli Meli

.png" content="5" width="160" height="31">

Me Mysafirë

Fejesa

Eja Eja

.png" content="5" width="160" height="31">

Mihone

.png" content="5" width="160" height="31">

Aferdita

.png" content="1" width="160" height="31">

Zemra Ime

.png" content="4" width="160" height="31">


» Add A Song »


Princess Palace
Goni & Endri Kalaja
Loca Loca
Mrekullia Ime
T'kom Lon Zotin
B13
Na Shkoi Jeta Me Marak
Altin Mejdani 2
Boom Boom Boom
Super Star

Add an e-Card

Disqus Comments
lyrics.al © 2007 - 2017