A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Murat Cama

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Murat Cama is a popular singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 2 Qershor 2013, Murat Cama publikon videoklipin "Dy Pale Saze Delvinjote". Më datë 6 Mars 2014, Murat Cama publikon videoklipin "Lum Si Ajo Der E Lart". Më datë 22 Korrik 2014, Murat Cama & Driselda Kanina publikojnë videoklipin "Ilaci Qe Sheron Xhane". Më datë 29 Nëntor 2017, Murat Cama publikon videoklipin "Minifundi". Më datë 12 Mars 2018, Murat Cama publikon videoklipin "Mesazhi"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Klordian Rama

Gramoz Tomorri

Refat Sulejmani

Ledio Arapaj

Nevruz Nure (Lulushi I Korces)

Edmond Grembi

Alfred Hekali

Redi Penko

Vasillaq Gremi

Elton Qeraj


Tags: Murat Cama

Add an e-Card




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018