A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Murat Gjoniku

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  16
BIOGRAFIA: Murat Gjoniku is a popular singer of Modern Traditional music. Më datë 4 Gusht 2011, Murat Gjoniku publikon videoklipin "Shume Gabova", në bashkëpunim me Xhoi. Më datë 18 Gusht 2012, Murat Gjoniku publikon videoklipin "E Bukur Si Flori". Në vitin 2012, Murat Gjoniku publikon albumin "Zemra Zemrën E Kërkon" Më datë 12 Shkurt 2013, Flora Gashi & Murat Gjoniku publikojnë videoklipin "Vendi I Vjeter". Më datë 2 Prill 2013, Murat Gjoniku publikon videoklipin "Ti Vetem Ti". Më datë 2 Prill 2013, Mur...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Live (2014)

Jan Nda Zemrat (2013)

Zemra Zemrën E Kërkon (2012)

Bekim E Murat Gjoniku


» Add A Song »

Dalim Pim Kafe
Mos U Bo Si Qytetare
Rrak Tak Tak
Shume Gabova
Shkodranja Më La Pa Mend
Vallezojme Se Bashku
Jam Ne Itali
Hape Zemren
Pavaresia
O Bobo Vajzat


Related Artists:

Bardh Spahja

Shkelqim Kola

Burim Bytyqi

Ardian Dema

Besim Elshani

Beni Baksi

Edi Krasniqi (Edi)

Sadik Uka

Blerim Marshiqi

Kledi Selimi


Tags: Murat Gjoniku, Murat Gjorniku, Murat Gjurniku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018