A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mursel Murseli

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Mursel Murseli is a popular singer of Ethno music. Më datë 19 Dhjetor 2012, Mursel Murseli publikon videoklipin "Ti Me Ke Vra". Më datë 30 Janar 2014, Mursel Murseli publikon videoklipin "Merre Zemren Tande". Më datë 3 Korrik 2015, Mursel Murseli publikon videoklipin "Aurela", në bashkëpunim me Mr.B. Më datë 17 Dhjetor 2015, Mursel Murseli publikon videoklipin "Pa Kismet". Më datë 14 Korrik 2016, Mursel Murseli & Eralda Jashari publikojnë videoklipin "Gabimet Jeta Si Fal". Më datë ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Soni Beratit

Edison Fazlija

Lulzim Morina

Emi Loca

Marseli

Skender Buzoli

Eri Qerimi

Soni I Vogel

Sulltan Hajolli

Fatmir Sula


Tags: Mursel Murseli, Miki

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018