A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Musli Kuqi - Kenge Dasmash 2017


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/07/2017

2017-07-19T09:16:33


It's a long time that we try finding the lyrics to "Kenge Dasmash 2017" sung by Musli Kuqi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Musli Kuqi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Fatmire Mjaku. We wish that's the lyrics you are looking for:

E kaj lulijeee
Kaj me loteeee
Kaj per nones se
Ka dasht forteee 2x

E kaj lulijeee
E lot si gruni
Cka i bone nones
Qe t'perzuniii 4x

Una nones ju pata merziteee
Harc per dit vere o une i kam lypee 2x

E kaj lulijeee
E kaj me menee
Kaj me loteeee
Dhe mos na reeje 2x

Lotin tar moj
Ne ta njohim
Qitna mindilin moj
Ne ta shohim 2x

Lulije lum lulja
Hije tka prizuara
Of of of aman
Beja cka po t'tham
Lumja un per vllaqe tkam 2x

Lulije zambaku
Hije tka duhaku
Of of of aman
Beja cka po t'that
Lumja un per vlla qe tkam 2x

Lulije syrepi
Hije tka xhyzepi
Of of of aman
Beja cka po t'tham
Lumja un per vlla qe tkam 2xmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018