A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mustafa Sandal

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Stamboll 
  • Age:
  • 48
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Mustafa Sandal is a very famous international artist of Pop music. Mustafa Sandal është një ndër këngëtarët më të popullarizuar të muzikës argëtuese turke jashtë vendit të tij. Deri më tani ai ka nxjerrur disa albume me muzikë argëtuese turke të cilat janë blerë edhe në vende të Evropës nga dashamirët e muzikës argëtuse. Ndër albumet e tija vlenë të veçohen: Suç Bende promovuar në vitin 1994, pastaj Gölgede Aynı, Detay , Akışına Bırak, Kop dhe albumi i tij i fundit Seven i publikuar n...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Also Check:

Çağatay Ulusoy

Koray Avci

Mustafa Ceceli

Mabel Matiz

Ido Tatlises

Ferhat Göçer

Toygar ışıklı

Hakan Altun

Baris Akarsu

Teoman


Tags: Mustafa Sandal

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018