A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: N.A.P is a group/singers. N.A.P eshte nje grup i ri qe perbehet nga djem te ri dhe energjik. Songwriter eshte Arber Kuksjano dhe emri i tij artistik eshte K-One. Producenti eshte Erisildo Shkodrani Hoxha dhe emri artistik eshte Misteri. N.A.P do te thote = North Albanian Players ose North Albanian People. Ky emer u zgjodh ngaqe grupi jeton ne veri dhe ngaqe s'ka si vendlindja. Nje kenge hit dhe nje nga me te mirat e grupit deri tani eshte "ZAKONET TONA". Kjo kenge u frym...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ninety Six Record's

Street Industry

Out Laws

Street Alba

4 Steps

Redblackeaglez

Slim Hiths

Blitz

Grupi Izbica

Bf Clicka


Tags: N.A.P, The N.A.P, The Nap

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018