A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: N.A.P is a group/singers. N.A.P eshte nje grup i ri qe perbehet nga djem te ri dhe energjik. Songwriter eshte Arber Kuksjano dhe emri i tij artistik eshte K-One. Producenti eshte Erisildo Shkodrani Hoxha dhe emri artistik eshte Misteri. N.A.P do te thote = North Albanian Players ose North Albanian People. Ky emer u zgjodh ngaqe grupi jeton ne veri dhe ngaqe s'ka si vendlindja. Nje kenge hit dhe nje nga me te mirat e grupit deri tani eshte "ZAKONET TONA". Kjo kenge u frym...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

3on

Real Stars

A.D.N

Grupi Folklorik Gostivari

Dark Kings

Heands

Creators

Samch3

Brt

Toqkat


Tags: N.A.P, The N.A.P, The Nap

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018