A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  34
  • Origin:
  • Tropoje 
  • Age:
  • 25
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: N.D.T is a popular singer. Artenis Pecmarkaj njihet ndryshe si N.D.T. Filloi muziken ne vitin 2010 duke sjellur kengen e tij te par Dedikim nenes qe titullohet Nena ime ne bashkpunim, pak shkeputje per arsyje futbollistike qe artenisi prej moshes 12 vjecare merrej me ket sport pasi ku ne vitin 2011 deri ne 2013 ishte aktiv me ekipin e tiranes U 19 dhe me pas me ekipin e valbones nga viti 2013 deri ne 2015 .Artenisi shprehet : un si artenis 2 gjerat se i kam me perzemer ja...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Yoni Yo

Denis Kraja

Aldo Simoni

Alsked Rrenja

Renato Zeqollari

Erion Beqo

Endrik Beba

Elis Nova

Tankilla

Glenis Dume


Tags: N.D.T, Artenis Pecmarkaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018