A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: N.Ko is a singer. Emri : Fisnik Mbiemri : Islami Thirret nga shoket si Kinny, por ne muzike perdor emrin N.Ko. Nje kengetar Urban/Underground qe gjithmone reciton (rimon) per gjerat qe ndodhin ne jeten reale. Filloi ne janar te vitit 2006 te merrej me HIP HOP,edhe pse filloi kaq vone ai edhe me pare ka ndjekur hapat e muzikes, luante ne Piano ne shkollen e muzikes ne Tetove, tani eshte edhe producent por edhe Hip Hopi-ist (reper) , vazhdon jeten po aty ne Tetov...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Noway

C.M.B

G-Ortin

Red Eyes

Berald Lushka

Endrit Seferi

Dio1

Crystal Mc

Arlind Bahtiri

Mc Beti


Tags: N.Ko, Fisnik Islami

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018