A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
NadiTags: Nadi, Nadi Matoshi, Leonard Matoshi
Origin: Pejë   
Nadi is a popular singer. Emri i vertet e Nadit eshte Leonard Matoshi. Ka lindur ne Pejë dhe nuk eshte beqar. Ai është një këngëtar shumë i mirë i interpretimit muzikes live. Ai eshte i pranishem neper koncerte dhe klube te ndryshme te natës. Nadi deri me tani ka nxjerrë disa albume. Dy albumet e para janë "Iku Beqaria" një album ky i cili përfshiu 17 këngë dhe albumi "Ma kthe dashurinë" një album i cili përfshiu plot 8 këngë. Në vitin 2009 Nadi paraqitet në festiva... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  27Albums:

» Add An Album »


» Add A Song »


 :: A E Din Sa Shume Te Dua ::  
 :: Tjeter Mos Kerko ::  
 :: Lamtumire ::  
 :: Si Nje Leter ::  
 :: Nuk Mund Te Haroj ::  
 :: Xhamadani ::  
 :: Maturant ::  
 :: Mori Fund ::  Loading...Kalendari
19/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Vote