A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  36
  • Origin:
  • Pejë 
BIOGRAFIA: Nadi is a popular singer. Emri i vertet e Nadit eshte Leonard Matoshi dhe ka lindur ne Pejë. Ai është një këngëtar shumë i mirë i interpretimit te muzikes live dhe eshte i pranishem neper koncerte dhe klube te ndryshme te natës. Nadi deri me tani ka nxjerrë disa albume. Ai tash vazhdon me projektet e tij të reja duke i dhuruar publikut gjithmonë kënaqësi. Më datë 6 Tetor 2007, Nadi publikon videoklipin "Si Nje Leter". Në Maj 2009, Nadi merr pjesë në Top Fest 6 me kë...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Ëmbëlsirë (2014)

Qunat Në Gurbet (2012)

Pare Pare (2010)

Iku Beqaria (2009)

Ma Kthe Dashurine (2009)


» Add A Song »

A E Din Sa Shume Te Dua
Maturant
Lamtumire
Tjeter Mos Kerko
Xhamadani
Nuk Mund Te Haroj
Mori Fund
Si Nje Leter


Related Artists:

Edi Krasniqi

Papushi

Burim Hoxha

Luan Krasniqi

Afrim Uka

Nani-Style

Robb Daddy

Ergin Brahimi

Astrit Bejta

Dr.Nushi


Tags: Nadi, Nadi Matoshi, Leonard Matoshi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018