A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nafise Smajkoviq

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
Nafise Smajkoviq is a singer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gresa

Arlita

Gana (Al)

Ganja

Genta Lokaj

Diana Preka

Sara Maloku

Marcela Imaku

Griselda Rustemi

Albana Kastrati


Tags: Nafise Smajkoviq

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018