A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  14
  • Origin:
  • Diber 
BIOGRAFIA: Naic is a singer. Emri i vertete : Dorjan Cani Grupi : O.T.R Biografia: Ky kengetar e vazhdoi famen ne vitin 2004 kur u be pjes e OTR . Ai lindi ne Diber,dhe ne vitin 2003 me 26 qershor erdhi ne Tirane dhe aty njohu Noizy Blazer otr etj...Dhe u be pjes e grupit.Me pas ne vitin 2009 beri kengen e pare KTU KU RRESPEKTOHEM,pas disa muajsh beri nje tjeter keng S'ja vlen.Dhe tani ne vitin 2010 Beri Bashkunim me Blazer OTR dhe bene kengen SUMMER TIME...Dhe neper int...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

O.T.R.

(Current label)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Erlind Zeraliu

Eldi

Fiffty-G

Vilsian

Gutti

Kledi Rama

Franci Rrasa

Rich Dog

Rimy

Daniel Kopsaj


Tags: Naic, Dorjan Cani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018