A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Naile Vathi

Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  3
Naile Vathi is a popular singer of Easy Listening & Classical music.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Besa Breca

Luiza Çako

Shpresa Spaho

Edit Mihali

Shpresa Gashi

Eremelinda Islami

Shkurta Lahu

Hatixhe Hysa

Floresha Debinja

Festime Hasani


Tags: Naile Vathi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018