A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Naim Berisha

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Naim Berisha is a popular singer. Më datë 24 Shtator 2016, Naim Berisha publikon videoklipin "Moj Dibrane". Më datë 24 Shtator 2016, Naim Berisha publikon videoklipin "Djaloshi". Më datë 6 Tetor 2016, Naim Berisha publikon videoklipin "Ta Pata Thene"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Goya

Mefat Kameraj

Dardan Osmanollaj

Plumi Og

Rinch3

Snoopy-G

Sami Pacolli

Alvinn

Ramazan Islami

Pizha


Tags: Naim Berisha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018