A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Naim Bojaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Naim Bojaj is a singer. Më datë 18 Shkurt 2015, Naim Bojaj publikon videoklipin "Kenge Per Deshmorin Leonard Palucaj". Më datë 4 Mars 2017, Naim Bojaj publikon videoklipin "Me Mungon". Më datë 5 Tetor 2017, Naim Bojaj publikon videoklipin "Dridhu Pak"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dj-Gjebro

Sindi

Fati

Adi-G

Swiss Bank

Ronox

2ooll-G

Be1

Alb X

Samet Dalipi


Tags: Naim Bojaj, Najo, Nimi, Dj Nimi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018