A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Naim Gavrani

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Naim Gavrani is a popular singer of Modern Traditional & Tallava music. Më datë 30 Maj 2018, Naim Gavrani publikon videoklipin "Ma E Mira Je Bebush"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Florimi

Ahmet Mehmeti

Ruzhdi Durmishi

Arbnor Bashota

Suad Zulbeari

Safet Igrishta

Landi (Tallava)

Bashkim Prishtina

Astrit Zikolli

Isa Neziri


Tags: Naim Gavrani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018