A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Naim Krasniqi

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  44
  • Origin:
  • Prishtine 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 57
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Naim Krasniqi is a very famous singer and songwriter of Pop, Modern Traditional & Easy Listening music. Statusi i Martuar dhe ka 2 vajza te njohura ne boten e showbizit: Fjolla dhe Zana Krasniqi Në Dhjetor 1994, Naim Krasniqi merr pjesë në Festivali i 33-të në RTSH me këngën "Zemer Moj Si Nuk Pellcet". Më datë 28 Shkurt 2013, RTV21 Stars publikon videoklipin "Vendi Im"....

>> Full biography >>


Nexhmi Mehmeti (Nexhi)

(His first cousin)

Ganimete Jashanica

(His first cousin)

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »


Related Artists:

Ramadan Krasniqi (Dani)

Xeni (Shkelzen Jetishi)

Mahmut Ferati

Ilir Shaqiri

Avni Mula

Kid Gashi (G4shi)

Olen Cesari

Armend Regjepagiqi

Kastro Zizo

Eduart Jubani


Tags: Naim Krasniqi

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018