lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Naser BerishaTags: Naser Berisha
Naser Berisha is a popular singer in rock music. Si ç`do fëmij ashtu edhe Naseri ne moshen shum te re filloi te kerkoj veten permes lloj -lloj sporti dhe aktiviteti tjeter si karate, futbpll, labor fotografish etj , por ne moshen 13 vjeqare ndalet ne vendin e duhur qe edhe sot eshte i lumtur se eshte ndalur aty pa hulumtuar boten me tutje, pra muzika,kendimi dhe kitara. Ne shkollen e mesme Naseri bashke me nje shok te klases dhe vllaun e tij( Shefqet dhe Zeqirja bajramin) formuan Band-in "PREMI... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  4.8 / Votes cast:  14 :: Nese Shkon ::  
 :: Deti I Lodhur ::  
 :: Hajt Shko ::  
 :: Lora ::  
 :: Kur Mbetesh Vet ::  Loading...Kalendari
22/02/2017

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

Vote