A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Naser Berisha

Tags: Naser Berisha

Naser Berisha is a popular singer in rock music. Si ç`do fëmij ashtu edhe Naseri ne moshen shum te re filloi te kerkoj veten permes lloj -lloj sporti dhe aktiviteti tjeter si karate, futbpll, labor fotografish etj , por ne moshen 13 vjeqare ndalet ne vendin e duhur qe edhe sot eshte i lumtur se eshte ndalur aty pa hulumtuar boten me tutje, pra muzika,kendimi dhe kitara. Ne shkollen e mesme Naseri bashke me nje shok te klases dhe vllaun e tij( Shefqet dhe Zeqirja bajramin) formuan Band-in "PREMI...

>> Full biography >>


  • Find Naser Berisha on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  23

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017