A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Naser Mitrovica

Choose star rating

Rating:  1.4 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Mitrovice 
  • Residence:
  • Gjermani 
  • Age:
  • 49
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Naser Mitrovica is a popular singer of Modern Traditional, Tallava & Traditional Wedding music. I lindur ne Bajre (Mitrovice), vjen nga nje familje qytetare e vjeter, me rreth 80 vite babe dhe gjysh mitrovicali. Naser Mitrovica ka filluar te kendoje si femije qysh ne vitin 1982 ne hotelin e njohur Vicianum, ne qytetin e vjeter Vushtri, afer Prishtines. Vazhdoi muaj pas muaji ne tere territorin e Kosoves te kendonte dhe vazhdoi ne hotelin Karagaq ne Peje. Keshtu filloi Naseri me ate zerin e tij si nje talent i vertete dhe vokali orietal i le...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bajram Gigolli

Remzi Leka

Brahim Qetaj

Leka

Avni Hadergjonaj

Visar Peja

BB Poqi

Hazir Qelaj

Morris

Nehat Ferati


Tags: Naser Tmava, Naser Mitrovica, Naseri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018