A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Naser Mitrovica - Para Dere Na Ka Bi Ni Rrush


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/07/2017

2017-07-18T15:07:00

Song from the album:

"Fresh Live"It's a long time that we try finding the lyrics to "Para Dere Na Ka Bi Ni Rrush" sung by Naser Mitrovica.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Naser Mitrovica attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Gazmend Osmani. We wish that's the lyrics you are looking for:

Para dere na ka mbi nji rrush e o x2

Per Kujtimin po na lut gjithkush e o x2

Para dere na ka çel qershija o x2

Luni knoni oj motrat e mija o x2

...more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018