A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Naxhije Bytyqi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  21
BIOGRAFIA: Naxhije Bytyqi is a popular singer of Rhapsodic Traditional music. Në vitin 2013, Naxhije Bytyqi publikon albumin "Fjalet E Zemres Prej Kengtarit" Në vitin 2013, Naxhije Bytyqi publikon albumin "100 Vjet Na Paten Nda" Më datë 6 Dhjetor 2015, Naxhije Bytyqi publikon videoklipin "Osman Cakes". Më datë 6 Dhjetor 2015, Naxhije Bytyqi publikon videoklipin "Syl Rames". Në vitin 2016, Naxhije Bytyqi publikon albumin "Ibish Broja"...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Ibish Broja (2016)

Fjalet E Zemres Prej Kengtarit (2013)

100 Vjet Na Paten Nda (2013)


» Add A Song »

Osman Cakes
Syl Rames


Related Artists:

Shkurte Hadërgjonaj

Linda Morina

Mihrije Lestrani

Donika Bujupi

Agertina Muca

Artemida Qarri

Lea Muharremi

Anila Lleshi

Bardha Mehmetaj

Albina Xhons


Tags: Naxhije Bytyqi, Naxhije Bytyçi, Nagjije, Naxhije Bytyci

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018